Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0