Movies
Ratings
113
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
MethodRated ★ 0.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5