Movies
Ratings
79
The Family ManRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0