Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0