Movies
Ratings
138
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0