Titles you rated
The TargetRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0