Titles you rated
UnhingedRated ★ 3.5
It Comes at NightRated ★ 4.0
Deep WebRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0- At Cafe 6Rated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
LavaRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5