Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0