Movies
Ratings
190
Warm BodiesRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 1.5