Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.5