Movies
Ratings
865
MantisRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RififiRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Autumn in New YorkRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
His Girl FridayRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
High NoonRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
TootsieRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0