Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The AmateurRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 2.0