Series
Ratings
93
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5