Movies
Ratings
67
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 2.5
The HoursRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5