Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5