Series
Ratings
26
D.P.Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MazinkaiserRated ★ 5.0- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Plastic MemoriesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5