Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 0.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0