Series
Ratings
35
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0