Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0