Movies
Ratings
44
I, RobotRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The CallRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0