Titles you rated
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.0
Your LetterRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Summer GhostRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.0