Titles you rated
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Bloom Into YouRated ★ 3.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 2.0