Movies
Ratings
52
King and the ClownRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0