Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5