Movies
Ratings
149
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5