Movies
Ratings
217 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
 Grown UpsRated ★ 4.0 Grown UpsRated ★ 4.0
 Crows Zero IIRated ★ 3.0 Crows Zero IIRated ★ 3.0
 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
 The MechanicRated ★ 3.5 The MechanicRated ★ 3.5
 The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0 The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
 Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0 Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
 Superman ReturnsRated ★ 3.0 Superman ReturnsRated ★ 3.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
 Sky HighRated ★ 4.0 Sky HighRated ★ 4.0
 DaredevilRated ★ 3.0 DaredevilRated ★ 3.0
 Green LanternRated ★ 2.0 Green LanternRated ★ 2.0
 The Green HornetRated ★ 2.0 The Green HornetRated ★ 2.0
 Kick-AssRated ★ 3.0 Kick-AssRated ★ 3.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 4.0 In TimeRated ★ 4.0