Titles you rated
OkjaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0- When the Trees Sway, the Heart StirsRated ★ 2.0
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 2.5
- UndercurrentRated ★ 3.0
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
- A Clueless MovieRated ★ 4.0
- Reviving The EngineRated ★ 2.5
The Masked MonsterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Another BirthRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.5