Movies
Ratings
18
The First Slam DunkRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Precure All Stars FRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0