Movies
Ratings
275 Fight ClubRated ★ 4.5 Fight ClubRated ★ 4.5
 Porco RossoRated ★ 4.0 Porco RossoRated ★ 4.0
 Castle in the SkyRated ★ 4.0 Castle in the SkyRated ★ 4.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.5 Escape from MogadishuRated ★ 3.5
 The ThroneRated ★ 4.0 The ThroneRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 PonyoRated ★ 4.0 PonyoRated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 1.5 Ode to My FatherRated ★ 1.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.5 On Your Wedding DayRated ★ 3.5
 HuntRated ★ 3.5 HuntRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 Look BackRated ★ 4.5 Look BackRated ★ 4.5
 Little ForestRated ★ 3.0 Little ForestRated ★ 3.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 Extreme JobRated ★ 3.0 Extreme JobRated ★ 3.0