Movies
Ratings
219
What Maisie KnewRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0- NEVERLANDRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0