Movies
Ratings
101
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5