Series
Ratings
265
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5