Titles you rated
VikingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5