Titles you rated
- Good PartnerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5