Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0