Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0