Titles you rated
HancockRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0