Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Naked WeaponRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Moby DickRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.5