Titles you rated
LastRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.0