Movies
Ratings
33
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0