Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0