Titles you rated
- Bambino!Rated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 1.5- Haneuljae's MurderRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 1.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0- 정의의 아군Rated ★ 1.5
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.5