Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
TrioRated ★ 3.0- MY SWEET HOMERated ★ 3.5
- Birds Fly Back to the NestRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.0
The Human VoiceRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0- See You TomorrowRated ★ 3.0
- BoysRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.5