Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5