Titles you rated
Life is FruityRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The People vs. Fritz BauerRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.0
The TobacconistRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5