Series
Ratings
90- Chewing GumRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5