Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 1.5