Titles you rated
With You and the RainRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
School BabysittersRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5