Movies
Ratings
252
ZootopiaRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5