Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5- ToGetHerRated ★ 3.5
Soshi TamtamRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Treasure HuntRated ★ 4.5- 대학전쟁Rated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 5.0
Blue BirthdayRated ★ 3.5- Best MistakeRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Queendom 2Rated ★ 5.0
QueendomRated ★ 5.0- Produce X 101Rated ★ 5.0
Produce 48Rated ★ 5.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0